HAKKIMIZDA

FİRMA TANITIMI

FA YAPI GRUP, sektöründeki saygın ve güvenilir geçmişinin verdiği büyük miras yolunda, tecrübelerini bir araya getiren FAZLIOĞLU ailesi tarafından 1969 yılında kurulmuştur. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu güne FA YAPI GRUP, kurumsal felsefesi, kalite politikası, teknolojik değerlere bağlılığı ve istikrarlı gelişim kültürünü yüksek başarı ile günümüze taşımaktadır.
FA YAPI GRUP, üstlendiği her projede en iyi performansı ve üst seviye kalite anlayışını göstererek müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğinin verdiği verimlilik ile tüm teknolojik imkânları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli, kaliteli ve modern yapılar geliştirmektedir.
FA YAPI GRUP, çevreyi, doğayı, yeşili kesinlikle koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden kesinlikle ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile, iş ve ticaret merkezleri, kamu ve kültür binaları, kompleks yapılar, konut projeleri, oteller ve alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim binaları, prefabrik ve çelik yapılar inşa etmektedir. Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanından önce teslim anlayışı ile gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır.
FA YAPI GRUP, yenilikçi işletim ve yönetim yaklaşımları perspektifinde sunduğu hizmet kalitesini, uzun soluklu çıktığı hedef yolunda devamlı değerlendirip iyileştirmeyi başarmaktadır. Hedefler doğrultusunda karşılaşılan zorluk ve problemlere karşı temkinli büyüyerek, sürekli değişen ve gelişen iş hayatında geleceğe sağlam ve ciddi adımlarla ilerlemektedir.
FA YAPI GRUP, gelişme aşamalarını kolaylaştırıp güçleştirmeyen, zorluğun aksini müjdeleyen, kendisi için istediğinin fazlasını başkası için isteyen, insanlara değer ve güven veren, elinden ve dilinden emin olan, doğruluğun iyiliğe yükselteceğinden ve aldatmanın bizden biri olmadığına inanan, işçinin hakkını teri kurumadan veren hayat anlayışı ile doğru yoldan kesinlikle sapmamaktadır.

  FA YAPI GRUP İNŞAAT

“BİR AİLE GELENEĞİ

KURUMSAL ANLAYIŞ

 

 

Vizyonumuz:

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve yapı sektöründe sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, cesaret, çözüm odaklı ve kararlı adımlarımız ile kurumsallık açısından örnek bir grup şirketi olup, ülkemizin saygın, güvenilir, anlayışlı ve tercih edilen bir kuruluşu olmayı hedeflemekteyiz. Ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında tercih edilen bir kurum olmaktır. İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konuların da standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz:

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Kaliteden ve yenilikten kesinlikle vazgeçmeden, zorlu ve sürekli değişen piyasa şartlarında bulunsak dahi işimizi zamanından önce ve eksiksiz teslim ederiz. Bilgi ve düşünce birikimi özgürlüğünde oluşturduğumuz güvenilir ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyet sunarız.

 

 

FA YAPI GRUP İNŞAAT